פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507


מהי הברקה קריסטלית ומתי היא מומלצת

אם אתם מחפשים את הדרך להחזיר לרצפה ישנה את הברק שאבד לה מבלי להחליף אותה בחדשה, הברקה קריסטלית היא הדרך לעשות זאת. טיפול של הברקה ופוליש מתאים לבתי מגורים, משרדים, מוסדות, אתרי נופש וכל מקום אחר בו תרצו ליהנות מרצפה מבריקה וחלקה במראה חדש ויוקרתי.

הברקה קריסטלית מומלצת לאחר שיפוץ או במקרים בהם יש לחדש רצפה ישנה. השירות אידאלי בעבור רצפת מתחמי משרדים, מרכזי קניות ודירות שכורות. אם אתם מחפשים את הדרך להעניק לרצפה ישנה מראה יוקרתי, ההברקה הקריסטלית היא התשובה.

כיצד מתבצעת העבודה?

איכות העבודה מובטחת תוך שימוש בציוד מתקדם, חומרים איכותיים, צוות עובדים מיומן וחומר איטום המבטיח עמידות מקסימלית לתוצאות. מכונות פוליש חזקות מחליקות את השכבה העליונה של הרצפה ומחדירות אליה חומרי הברקה בטכניקה של חימום. המכונה משייפת עם צמר פלדה שכבה דקה עליונה, מחממת כך את המשטח ומבטיחה רצפה מבריקה וחלקה. התוצאות עמידות לטווח ארוך. יהיה עליכם לחזור על הטיפול רק בעוד 3-5 שנים.

באיזו חברת פוליש כדאי לבחור?

אם חשוב לכם לקבל את התוצאות הטובות ביותר ואת התמורה הטובה ביותר בעד כספכם, תקפידו לבחור נכון בחברת פוליש המציעה הברקה קריסטלית במחירים הוגנים המעידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים, מקפידה על עמידה בזמנים, מספקת אחריות לכל עבודה, ומתחייבת לשביעות רצון מלאה של הלקוח ושירות אדיב. חשוב יהיה לברר אלו שירותים נוספים ניתנים על ידי החברה, מהי הכשרתה, כמה שנות ניסיון יש לה בענף ומי הם הלקוחות שלה.

כמו כן, נמליץ לברר מראש כמה עובדים צפויים להגיע אליכם, באיזה ציוד הם יעשו שימוש, האם תהיה נוכחות של מנהל עבודה מטעם החברה, מה יהיה משך העבודה וכיצד מתבצע התשלום. ככל שתדעו יותר על הצפוי כך תוכלו להתכונן כראוי ולהכין נכון את המתחם.

חברת ליטוש המאה הא חברה מקצועית ומובילה בתחומה. ציוד מתקדם יחד עם צוות עובדים חרוץ ומסור מבטיחים שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר. אם הרצפה שלכם זקוקה לקרצוף והברקה כדאי שתפנו אלינו עוד היום. לפרטים נוספים ושיחה עם נציג מקצועי צרו קשר : 054-5216507.מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב