פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

חידוש מרצפות ישנות

בעלי בתים ישנים מחפשים דרכים שונות לרענון המראה שלהם. בבתים בעלי מרצפות ישנות יש מספר אפשרויות שונות לחידוש. היקרה והמסובכת ביותר היא להחליף אותן בחיפוי חדש  שעשוי פרקט, אבן, שיש או אחר. אפשרות שנייה היא להדביק על הישנות אחרות חדשות. בשני המקרים הללו מדובר על הוצאת כספים גדולה, השקעת זמן רב ומאמץ לא קטן. יש צורך גם לפנות את הבית ולעבור לגור במקום אחר למשך תקופת השיפוץ.  חלופה טובה ונוחה יותר היא לבצע ליטוש לרצפות הקיימות.

תכנון ותיאום

ליטוש רצפות נעשה על ידי חברה בעלת מוניטין בתחום ודבר זה יכול להבטיח תוצאות טובות. הנהלת החברה בודקת כל פרויקט ליטוש מראשיתו, ומומחה מטעמה יגיע כדי לבדוק את הריצוף על מנת לתכנן את העבודה כיאות. ליטוש רצפות כולל גם ניקוי חריצים ומילוים, הרמת רצפות שקועות ועוד. כל אלו ייעשו במידת האפשר ועם תיאום מרבי עם בעלי הבית. ייבדקו גם האריחים המיועדים לליטוש, ובמקרה ולא יהיה ניתן להשיג תוצאות מיטביות, הדבר ייאמר מראש ללקוחות.

עבודה מורכבת

חידוש מרצפות ישנות נחשב לעבודה מורכבת ועושים אותה מומחים לנושא. יש סוגי מרצפות שניתנים לליטוש. הליטוש מוריד כתמים עקשניים, מקרצף ומוריד את השכבה העליונה ומלטש את זאת שמתחתיה עד להשגת מראה חלק של המרצפת. העבודה נעשית באמצעות מכשור חשמלי מתאים ועם שימוש בחומרים מיוחדים שנועדו לעבודות מעין אלה. יש סוגים שונים של ליטוש וביניהם ליטוש בעזרת בד שמיר, או בעזרת מלטשת יהלומים. תוצאות הליטוש והמחירים נגזרים מאופי הליטוש.

קביעת מועד

מומלץ להשקיע בנושא ולמסור את העבודה למלטשים מקצועיים שהינם בעלי ניסיון רב בתחום. לחברה מקצועית יש תשתית מתאימה שכוללת צוותים מנוסים ומוכשרים אשר בצעו בעבר עבודות דומות מורכבות. צוות העובדים יגיע ביום שנקבע ויתחיל עבודתו עד לסיומה. צריך לזכור, כי העונות החמות לליטוש הינן, בעיקר, בתקופות שלפני החגים. בעיתות אלו מבקשים מרבית הלקוחות לחדש את מראה הבית. במקרים אלו מומלץ להם להזמין די זמן מראש כדי לשריין מועד מתאים. יחד עם זאת, חברות ליטוש תבצענה חידוש מרצפות ישנות בכל עת.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב