פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

ליטוש בטון

אנשים רבים מזניחים את רצפות ומשטחי הבטון השונים בנכסים שלהם, בין אם יהיה זה ביתם לבין אם זה העסק שלהם. הסיבות להזנחה הן רבות, בין היתר זילות בשטחי החוץ שאינם הבית, סיבות כלכליות, מניעת הוצאות "מיותרות" בעסק, פער המידע הקיימים בקיום תהליך הליטוש ועוד. אחד הסודות השמורים ביותר בתעשיית הליטוש הוא הבטון, לאחר שעבר תהליך של ליטוש בטון. חברת ליטוש המאה מבצעת עבודות ליטוש בטון רבות ולא פעם, נתקל הצוות המקצועי בבעלי הנכסים עומדים משתהים אל מול רצפת או משטח הבטון, כמו היה הוא פנינת הנכס. במאמר זה נדבר על תהליך הליטוש המיוחד לבטון, כיצד נכון לבצעו ומהם היתרונות. תחילה נסביר מהו ליטוש בטון ומשם נעבור ליתרונות הליטוש.

תהליך ותוצאות
תהליך הליטוש מתבצע ברובו על ידי מכונות ייעודיות ומיוחדות. על ידי שפשוף המשטח והחלקתו, מוענק מראה מבריק, חלק וייחודי. כמו כן, מעבר לפן האסתטי, ליטוש בטון מביא לגובה אחיד בבטון ומונע חורים או סדקים העלולים להוות סכנה או פגיעה במשטח כולו. את הליטוש בדרך כלל מבצעים בשבילי הגישה לבית או לעסק, בבתים בהם הרצפה היא בטון מסולק ועוד. באמצעות אבני גריסה הממוקמות בתחתית המכונה, פעולת הליטוש היא קלה ויעילה במיוחד כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי בחברת ליטוש המאה. התוצאה היפה והבטיחותית, תורמת רבות לחזות המבנה ומצליחה להביא חידוש מרענן. ניתן לדמות את תהליך ליטוש הבטון לתמונות "לפני ואחרי", כאשר בראשונה רואים שביל גישה אפרפר, מלא חורים ולא מיושר, ובשנייה, נח לו שביל משורטט, חלק וסימטרי.

יתרונות ליטוש בטון
מעבר ליתרונות האסתטיים והעיצוביים, ליטוש בטון תורם לבטיחות המשטח המלוטש. כאשר מדובר בבית בו גרים ילדים בכלל או מבוגרים בפרט, הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. כמו גם, כאשר מדובר על עסק ובו קיימת תנועת לקוחות או עובדים, חוסר הקפדה על בטיחות עלול להוביל לתביעות אשר יכלו להימנע מבעוד מועד. הזמנת צוות מקצועי אשר יבצע ליטוש למשטח הבטון, תתגלה כאחת ההחלטות הנכונות אותם ביצע בעל נכס ובו משטח בטון.

יתרון נוסף של ליטוש בטון הוא העמידות המוענקת למשטח לאחר תהליך זה. משטח שעבר ליטוש אוטומטית מקבל חיזוק בעמידות כך שעלות התחזוקה השוטפת פוחתת משמעותית ובעצם חוסכת לבעליו הוצאות עתידיות רבות.
רוצים להעניק למשטחי הבטון שלכם מראה חזק ואסתטי? כבר בצעתם את חישוב החיסכון הכלכלי שליטוש בטון יעניק לכם? צרו קשר עם חברת ליטוש המאה במספר הבא ותוכלו לגלות עולם בטון מופלא: 054-5216507.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב