פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות פעולת גימור\חידוש הגורמת להחלקה של פני שטח. המטרה היא ליצור שטח בעל תכונות של מראה, כלומר החזרת אור מלאה עם פיזור נמוך ככל האפשר מקנה למרצפות מראה חדש ואיכותי וכמובן אינו פוגע באבן ליטוש מדרגות\פינות בעיתיות פעולת שליטוש דורשת ציוד מגושם ויש ינות בעייתיות בעזרת פתרונות מגוונים נגיעה לכל פינה בבית ללא פגיעה בקירות או נזקים.

ליטוש מרצפות
ליטוש מרצפות היא הדרך הראויה לחדש את מראה המרצפות מבלי לשפץ את כל הבית. ליטוש מרצפות מעניק למרצפות מראה רענן, אחיד ונקי. באמצעות פעולה זו, ניתן להסיר כתמים קשים שמסרבים לרדת מהאריח. אין ספק כי מרצפות הבית או החצר, מהוות קריטריון מהותי במראה ואווירת הבית. על כן, ככל שתשקיעו בליטושם לעיתים קרובות, כך המראה יישאר נקי ורענן לאורך זמן. לאחר הליטוש, המראה של המרצפות יהיה אחיד ותוכלו בקלות לחסוך בהוצאות עבור חומרי ניקיון, כך שהשקעה כיום, חוסכת לכם לא מעט בעתיד. אם אתם שוקלים להחליף מרצפות, או לבצע הדבקת מרצפות, משום שהריצוף אינו נראה כתמול שילשום, בדקו את האופציה לבצע ליטוש מרצפות ובכך לחדש את המראה, בעלות נמוכה משמעותית מכל אופציה אחרת. התקשרו אל הצוות המקצועי בחברת ליטוש המאה ותגלו את עולם הליטוש.

סוגי ליטושים
בבואכם לבצע ליטוש מרצפות, עליכם לקחת בחשבון כי קיימות מספר אופציות בין היתר:
ליטוש בבד שמיר – זהו הליטוש הזול ביותר והפשוט לביצוע, בסיומו על פי רוב נוהגים למרוח על גבי המרצפות חומרי הברקה שונים.
ליטוש באמצעות מלטשת יהלומים – באמצעות ליטוש זה, חורץ בעל המקצוע את הפוגות וממלא אותן בדבק שיש, על מנת למנוע רטיבות. באמצעות מלטשת היהלומים מיישרים את הריצוף וכך נוצר מראה אחיד ומבריק של מרצפות מחודשות כחדשות, ללא כתמים ומיני לכלוכים וסדקים.
הברקת מט או משי – לאחר הליטוש נהוג למרוח על גבי המרצפות חומר הנקרא סילר אשר מונע רטיבות ומקנה למרצפות מראה רענן ומרהיב.

לפני תחילת העבודה אנו נוודא כי לא קיימת רטיבות מתחת לבלטות, ולפני ליטוש מרצפות, נמלא ונתקן שברים על גבי המרצפות הקיימות כך גם חורים ושריטות ילוטשו. בסיום, נמרח סילר על בסיס מים למניעת רטיבות וחלחול מים אל פנים ותחת המרצפות.

מה אנו מציעים לכם:

  • זמינות ואחריות לאחר סיום העבודה
  • התאמת ליטוש מרצפות באופן אישי לכל לקוח
  • מקצועיות – עבודה יסודית ומקצועית
  • חומרי גלם – שימוש בחומרי גלם איכותיים ומובילים בתחומם
  • לוחות זמנים – עבודה בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש
  • שרות במחירים אטרקטיביים והוגנים
  • יחס אדיב ושרות מוביל

בסיום העבודה, צוות העובדים בחברתנו יתדרך אתכם נאמנה ובמקצועיות באשר לשמירת הליטוש לאורך זמן. אם אתם רוצים לחדש את הבית או החצר, אך אין ביכולתכם הכלכלית לבצע שיפוץ מקיף, ליטוש מרצפות הוא הפיתרון האולטימטיבי עבורכם. צרו עימנו קשר עוד היום, ונספק לכם מידע נוסף אודות ליטוש מרצפות שמחדש לכם את ביתכם ואת החצר המטופחת שלכם.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב