פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

מחירי ליטוש רצפה ושיש

בעלי בית מעוניינים לשפר את מראהו ומחפשים דרכים יצירתיות לעשות זאת מבלי להשקיע סכומים גבוהים מדי. בבתים רבים יש רצפות שעשויות משיש. יצרנים רבים מורחים על שכבת השיש חומר אשר נועד להעניק לו עמידות, אבל לאורך השנים השיש נשרט, דוהה ומאבד את הברק שהיה לו. במקום להחליף את השיש ולהיכנס להוצאות גבוהות אפשר ללטש אותו. במקרה כזה, מומלץ לפנות למלטשים מקצועיים אשר מבצעים ליטוש שיש באופן קבוע. יש צורך בהיערכות מתאימה של בני הבית, ובעיקר, הם אמורים לפנות את כל השטח המיועד לליטוש מכל חפץ.

תכנון וביצוע

כל פרויקט של ליטוש זוכה לתכנון מוקדם מצד החברה. יש צורך להכיר את הבית המיועד לליטוש, ולכן, יגיע מומחה מהחברה כדי לבחון אותו. בעת הפגישה ייבדקו האריחים ובעל הבית יקבל סקירה לגבי אפשרויות הליטוש. לרוב, אין בעיה מיוחדת, אבל במידה ויש אריחים שלא ניתן ללטשם יוסבר הדבר לבעל הבית על מנת שיבין את המצב. ליטוש שיש נעשה באמצעות מיכון חשמלי מיוחד ובעזרת חומרים מתאימים. צוות העובדים יגיע עם שחר בשעה שנקבעה ויתחיל בעבודת הליטוש עד לסיומה. לצד עבודות הליטוש ניתן לקבל במעמד השירות גם תיקון לאריחים שקועים, והדבר מחייב רכישת אריחים זהים. במידה ובעלי הבית שמרו אריחים רזרביים אזי הבעיה תבוא על פתרונה במהירות. כמו כן, תתבצע פתיחת חריצים ומילוים. כל העבודה הזאת תתבצע בתחילת התהליך. לפני הליטוש עצמו ייעשה קרצוף וניקוי לשכבה העליונה כהכנה לליטוש.

מחיר נוח

ליטוש שיש מחיר נקבע על פי אופי העבודה ובכל מקרה הוא יהיה נוח לכל כיס. בודאי שההוצאה תהיה נמוכה מכל הוצאה על שיפוץ הרצפה או החלפתה באחרת. ליטוש רצפה מחירים נקבעים על פי פרמטרים שונים ובהם כמות שעות העבודה, גודל השטח המיועד לליטוש, עלות החומרים ועוד. לקוחות רבים יכולים ליהנות ממחירים נוחים כאשר העבודה מתבצעת בתקופות שאין ביקוש גדול לליטוש. צריך לזכור כי התקופות שלפני החגים הן התקופות החמות ואנשים רבים מבקשים להכין את בתיהם לקראת בוא האורחים.

הזמנת שירות

מומלץ לפנות לחברה בעלת מוניטין שיש לה מגוון עצום של לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ואחרים. לחברה ולמנהליה יש ניסיון וידע רבים שנצברו במהלך שנות עבודה רבות. הם ביצוע עבודות ליטוש שונות כולל ליטוש שיש ומכירים את התחום לעומק. צריך לציין, כי השיש הינו חומר רך ועל מנת לקבל תוצאות מרשימות צריך לבצע עבודה מקצועית מאוד.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב