ליטוש קריסטלי

ליטוש בשיטת קריסטל

המרצפות בביתנו לעיתים קרובות נשחקות, הופכות לאטומות, בעלות מראה לא חיוני ולא מרהיב כלל. לעיתים אפילו המראה יכול ליצור אשלייה כאילו שהרצפה שלנו מלוכלכת ומלאת אבק כאשר היא נשטפה רבע שעה קודם לכן.

אין ספק כי ליטוש קריסטל יכול לפתוח את הבעיה!

Continue Reading

ליטוש אבן טרוורטין

אבן מסוג טרוורטין היא סלע למעשה שעל פניו מחורר. האבן משמשת גם לריצוף בפנים מבנה וגם לריצופים מחוץ למבנים דוגמת באולמות אירועים, גני אירועים, מסעדות, בתי קפה וגם מחוץ לבתים פרטיים.

Continue Reading

ליטוש אבן טבעית

ליטוש אבן

הפיניש הכי חשוב בבית הוא גם במקרה הדבר שהכי הרבה שוכחים לייחס לו משקל. אנשים רבים משקיעים בשיפוץ או בניית הבית ובסופו של דבר עלולים להיוותר עם רצפה שאיננה מרהיבה במיוחד או אפילו עקומה ועם סדקים.

Continue Reading

ליטושים

ליטוש משטחי שיש

ליטוש שיש הוא למעשה פעולה מכנית אשר מחליקה את פני השטח של משטחי שיש שונים על ידי שפשוף גרגרים של חומרים שונים. בפעולה זו, אשר מחויבת להיעשות כמובן על ידי מקצוענים, אנחנו יוצרים מראה מבריק קצת בדומה למראה. ככל שעושים את פעולת הליטוש בצורה יותר אינטנסיבית אפשר לגרום לשיש להיות דמוי מראה ממש בהחזרת אור באופן מלא. כמובן ניתן לשלוט ברמת הליטוש ועד כמה רוצים את ההברקה.

Continue Reading

ליטוש מרצפות טרצו

מרצפות טרצו – ליטוש שיש

חברת ליטוש המאה הינה חברה מקצועית ומיומנת בתחום של ליטוש שיש, ליטוש מרצפות, ליטוש מרצפות טרצו ועוד. מרצפות טרצו לדוגמא הינן סוג המרצפות הנפוץ ביותר בישראל בעיקר בבתים ישנים אך גם בבתים חדשים. המרצפות נוטות אחרי כמה שנים להיראות בעלות מראה מט שאיננו מבריק ונראה לעיתים אף מלולכלך, גם כאשר הרצפה נקייה למשעי.

Continue Reading

ליטוש רצפת שיש

ליטוש רצפת שיש

מי מאיתנו לא היה רוצה לראות את רצפת השיש הישנה שלו מבריקה וזוהרת כמו שהייתה בעבר. חלקנו כבר לא זוכרים איך הרצפה הייתה נראית כשרק רכשנו את השיש. ליטוש רצפת שיש יאפשר לנו להחזיר את השיש למצבו המקורי ואולי אפילו יותר טוב. המראה שיווצר יהיה מבריק עד לידי דמוי מראה עם החזר אור באופן מלא ופיזור נמוך.

Continue Reading

ליטוש שיש מחירים

ליטוש שיש ומחירים

ליטוש שיש הוא פעולה עדינה שדורשת זהירות ומקצועיות רבה. כאשר אנחנו מבצעים שיפוץ או בנייה של ביתנו אנחנו רוצים את הטוב ביותר ואת היפה ביותר. אין ספק כי מוצרי שיש היו ועדיין מככבים בעיצוב הבתים ועדיין לא סיימו את תפקידם בעולם. חשוב לבצע ליטוש שיש על ידי חברה מקצועית ואיכותית.

Continue Reading

ליטוש שיש מטבח

ליטוש שיש ומוצרי שיש

ליטוש שיש הוא למעשה פעולה אשר נמצאת בסיום שלב ההכנה של השיש. המטרה היא ליצור גימוש וליטוש אחרונים שישוו לשיש שלנו מראה מבריק וחלק דמוי מראה. יש כמה דברים לבצע ליטוש שיש אבל אחת הדרכים אשר משתמשים בה לעיתים קרובות יותר בתעשייה היא ליטוש מכני.

Continue Reading

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פרטי התקשרות

טלפון: 054-521-6507

כתובת: נתניה

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.