פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

פגישת ייעוץ חינם  054-5216507

ליטוש מדרגות

המדרגות המובילות אל ביתכם הן הפתיח לקראת הבאות, על פי רוב מהוות המדרגות את גיבוש הדעה באשר למראה ביתכם. אין זה משנה אם הבית שלכם מפואר, יוקרתי ומהודר, כל עוד המדרגות המובילות אליו לא מרשימות לפחות כמו הדירה, הרי שהן פוגעות בעיצובה. הכניסה אל דירה דרך לובי וחדר מדרגות לא מטופחות עלולה לא פעם להעיב על התחושה שלכם ועל איכות החיים אותה אתם מייחלים לעצמכם. הזמן עושה את שלו ושחיקת המדרגות מתרחשת באופן טבעי ועל מנת לשפר את המראה אין צורך להחליף את כלל הריצוף, אלא ניתן לבצע ליטוש מדרגות ולהחזיר להן את הברק ואת הקסם שאפיין אותם בעבר.

הניסיון מעיד על המקצועיות
כמו בכל התחומים בישראל, גם תחום ליטוש מדרגות רווי בחברות המציעות שירות זה. על מנת שאתם תיהנו ממדרגות חדישות ומלאות ברק, עליכם לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון שמשכילה להיעזר בציוד מחזית הטכנולוגיה ובחומרי גלם איכותיים. חברה מובילה בתחומה תמליץ לכם על אופציה רלוונטית לכם באופן אישי מכלל האופציות הקיימות בשוק ותתאים עבורכם את העבודה בהתאם ליכולתכם הכלכליות. ליטוש מדרגות על ידי חברת ליטוש המאה מתבצע על ידי צוות מוביל ומקצועי, חומרי גלם איכותיים בלבד וציוד מודרני ומתקדם לתוצאות מרשימות ואיכותיות.

כיצד מבצעים ליטוש מדרגות
ליטוש מדרגות יכול להתבצע בשני אספקטים שונים בהתאם למצב המדרגות המדוברות. צוות מקצועי יגיע אל המקום, יאבחן את מצב המדרגות ויתאים לכם את הטיפול המוביל והמקצועי ביותר בין היתר:
ליטוש מדרגות באמצעות דיסק יהלום – ליטוש זה אנו מייעדים בעיקר לחדרי מדרגות ישנים עד מאוד אשר ניזוקו מאירועים שונים בין היתר שריפה או השנים הרבות שחלפו מאז בנייתו.
ליטוש מדרגות באמצעות כריות יהלום – ליטוש זה מאפשר לנו להסיר מן המדרגות את הלכלוך הקשה שדבק בהן עם השנים ואת הכתמים העיקשים שמסרבים לרדת בשטיפה השבועית. באמצעות ליטוש הכריות ניתן להחזיר את המדרגות למצב חדיש, נקי, רענן ובעיקר מזמין.
לאחר ליטוש המדרגות צוות העובדים בחברתנו מצפה את המדרגות החדישות בפוליש אקרילי או בחומר הנקרא סילר על מנת למנוע ספיגת לכלוך ונוזלים הגורמים לרטיבות. חומרים אלו יסייעו לכם לשמור על המדרגות לאורך זמן ואנו נתדרך אתכם כיצד לשמור על המצב.

מחפשים חברה אמינה ומקצועית? מעוניינים במחיר אטרקטיבי ומשתלם? צרו קשר עוד היום ונציג מחברתנו ישמח להעניק לכם את האינפורמציה הנדרשת ולחדש לכם את חדר המדרגות לאיכות חיים גבוהה יותר.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב