הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

הרצפה שלנו זהו משטח שאנו דורכים עליו יום יום ולכן עם השנים היא משתפשפת ומאבדת את הברק שלה, במצב זה גם ניקיון יסודי לא יכול להוריד את שכבות הלכלוך שהצטברו עליה לאורך זמן. הברקה קריסטלית הוא פתרון נהדר לחידוש רצפה בבית או במשרדים, אחרי הברקה כזו הרצפה נותרת מבריקה כמו חדשה.

מדרגות הם האזור בעל תנועה הכי גדולה בכל בניין מגורים או עסקים, מראה של מדרגות בהחלט יכול להשפיע על ערך הבניין שבו אתם גרים או מוניטין העסק שבבעלותכם. היום קיימים פתרונות מצוינים לליטוש מדרגות שמעניק להם מראה חדיש ונקי וגם שומר עליהם לאורך זמן.

מדוע חשוב לבצע ליטוש מדרגות?

חדר מדרגות נפגע ונשרט רבות במהלך השנים ממעברי דירה רבים של אנשים. כמו כן, לעיתים קרובות צבעו דוהה עקב חומרי ניקוי חריפים וחומציים. אך מעבר למראה האסתטי ליטוש של מדרגות חשוב לשמירה על בטחון אישי, מדרגות בדרך כלל מיוצרות מאבן, עם השנים האבן מתבלה, דבר שמעלה את הסיכון של החלקה. ליטוש מדרגות שומר על האבן של המדרגות לאורך שנים, עוזר ביציבות שלה וגם במראה החיצוני שלה.

שיטות של ליטוש

בשלב הראשון אנו אוטמים את כל החריצים, מתקנים שריטות עמוקות על ידי דבק שיש איכותי שמותאם לצבע המדרגות, לאחר מכן מתחילים בתהליך הליטוש עצמו. ישנם סוגים שונים של ליטוש ואותם מתאימים בהתאם לסוג המרצפות, סוג הלכלוך, מידת השריטות והשחיקה של המרצפות ועוד. ליטוש מדרגות ניתן לבצע על ידי מלטשת מים ידנית ודיסקיות יהלום שאותם ניתן להפעיל בדרגות שונות. בדרך זו מורידים שכבה עליונה של הדרגות ומעבדים את המדרגות מחדש עד שמקבלים את הברק הרצוי. שיטה נוספת הינה ליטוש על ידי דיסק רטוב ולא בדיסק יבש.   לאחר סיום הליטוש אנו מורחים חומר ציפוי ואיטום אקרילי או סילר שמטרתו לשמור על חדר מדרגות מספיגת כתמים ומניעת שחיקתו לאורך השנים וכן למניעת החלקה.

סוגים שונים של מדרגות

ליטוש מדרגות מתאים לסוגים שונים של מדרגות: כל סוגי האבן, מדרגות מסוג מוזיאקה, שהינה אבן עדינה במיוחד ודורשת עבודה מקצועית במיוחד, מדרגות  מסוג שיש, מדרגות מסוג טרגו, סומסום, כמו כן ליטוש מדרגות בטון, ליטוש מדרגות מעץ ועוד. כל סוג של מדרגה דורשת טיפול במכשירים שונים בהתאם לאופייה. ליטוש איכותי במדרגות דורש מומחיות ומקצועיות רבה, לכן חשוב לפנות לאיש מקצוע מיומן שידע לחדש את מראה המדרגות שלכם בצורה איכותית ובטיחותית.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצעת מחיר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם!​