ליטוש אבן

ליטוש אבן

אבן מוכרת לנו מכל בית החל מצורתה הטבעית ועד למוצרי אבן יצוקים או מעובדים כמו שיש. עם השנים מרצפות אבן נוטות לדהות ולאבד את הברק שלהם, בדיוק לשם כך ליטוש אבן הינו פתרון אידיאלי לחידוש והענקת מראה מבריק ויוקרתי.

לוחות אבן טבעית מופקות באתרי מחצבות ברחבי העולם. האבן משמש רבות בבניה של הבתים שלנו למטרות ריצוף וחיפוי. ניתן למצוא אבן בריצוף של פנים וחוץ לבית, חיפוי קירות, בריקים, ריצוף אבן בחדרי האמבטיה, מדרגות אבן טבעית, ריצוף אבן לרצפה ועוד.

למה צריך ליטוש אבן?

שימוש באבן נפוצה כמעט בכל בית, אך למרות יתרונותיה הרבות, יש לה נטייה לאבד את המראה המבריק שלה עם השנים. הלכלוך, הכתמים והשריטות שמצטברות על מרצפות האבן במהלך השנים פוגעות במראה האסתטי שלה ואף ניקיון יסודי ככל שיהיה לא יכול לעזור. ליטוש אבן מחזירה את היופי ואת הברק של האבן ומתירה אותה ממש כמו חדשה.

איך מתבצע הליטוש?

בשלב הראשון בודקים אם יש צורך בפתיחה ומילוי מחדש של החריצים שבין האחרים. עושים זאת על ידי דיסק יהלום, לאחר מכן ממלאים את החריצים בדבק שיש איכותי.    בשלב השני מחליקים את המשטח, על ידי ליטוש האבן לרמת גימור הרצויה. לאחר סיום הליטוש מנקים ומייבשים טוב את המשטח. השלב הבא אינו הכרחי ונקבע בהתאם לסוג האבן והעדפת הלקוח, זהו שלב שבו מבצעים הברקה על ידי פוליש ואוטמים את הריצוף על ידי חומר שנקרא סילר.
ליטוש האבן זהו תהליך מורכב ועדין ודורש מקצועיות רבה, את סוג הליטוש יש להתאים לסוג האבן כדי לא לפגוע בה.

היכן ניתן לבצע ליטוש אבן?

ליטוש אבן מתאימה בכל בית שיש בו ריצוף מאבן, אבן ברצפה, מדרגות, ריצוף באמבטיה, שיש במטבח ועוד. ליטוש אבן מתאימה במיוחד לבעלי עסקים שרוצים לשמור על מראה אסתטי של העסקים שלהם.
ליטוש באבן זה פעולה שמשדרגת כל חלל ומעניקה לו מראה יוקרתי ואלגנטי.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצעת מחיר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם!​