ליטוש שיש

ליטוש שיש

ריצוף וחיפוי בשיש נחשב יוקרתי ומפואר ונפוץ בהרבה בתים בישראל, ליטוש שיש היא דרך מצוינת לחדש את השיש ולקבל תוצאה של מראה חדש לחלוטין.

השיש הוא בעל מראה מפואר ומעניק לכל חלל יוקרתית ואלגנטיות בזכות יופיו, כמו כן בזכות תכונותיו ניתן לחתוך אותו בצורה מאוד מדויקת דבר שיאפשר קבלת משטח אחיד וחלק. אך יש לו גם חסרונות, בהיותו אבן טבעית, השיש הוא יחסית רך ולכן מועד יותר לסריטות, פגמים, שקעים ובעל נטייה לספיגת כתמים, לכן יש סיכוי רב יותר שיאבד את הברק שלו לאחר מספר שנים. החדשות הטובות שניתן בקלות לפתור את הבעיה על ידי ליטוש שיש.

למה צריך ליטוש שיש?

המטרה של ליטוש שיש היא להוריד את השכבה העליונה וליצור אחידות במשטח, בצורה זו יורדים כל הכתמים וכל השריטות ונחשף מראה השיש הראשוני, ליטוש שיש מעניק מראה מחודש ומחזיר לו את יופיו.

תהליך הליטוש:

התהליך הליטוש מתחיל מפתיחת הפוגות על ידי חורץ יהלום, שאיבת אבק ולכלוך מהחריצים, מילוי דבק איכותי במרווחים, ליטוש באמצעות אבן יהלום מיוחדת, אטימות הריצוף באמצעות סילר. כמובן שלכל שיש מותאם טיפול משלו בהתאם לאופיו.

האם ליטוש מתאים לכל סוגי השיש?

ניתן לבצע ליטוש על כל סוגי השיש אבל חשוב לדעת שלכל שיש יש תכונות שונות ולכן יש להתאים לו את הליטוש הנכון. לסוגי שיש רכים חשוב לטפל הצורה שונה כדי למנוע את ההתפוררות שלו ולשים שכבה מיוחדת של חומר דמוי דבק מיוחד לפני תהליך הליטוש. לעומת זאת ליטוש שיש קשיח מצריך עבודה עם כלים מורכבים יותר. לכן, יש חשיבות עליונה לבעלי מקצועי שיעניקו לשיש שלכם את הטיפול הנכון.

האם ליטוש מתאים רק לרצפה שיש?

משטח השיש במטבח סופג לא מעט כתמים ובעל סריטות לכן ליטוש שיש מתאים במיוחד, כמו כן גם חיפוי בחדרי מדרגות, שיש באמבטיות, מטבח, מועד להצטברות אבנית ולכלוך, במקרים אלה על יד טיפול ספציפי ומכשירים מיוחדים ליטוש בהחלט מספק תוצאה מעולה.

חיפוי וריצוף בשיש זו בהחלט בחירה שמעניקה ערך מוסף לבית שלכם אך בהחלט מצריכה גם השקעה כספית לא קטנה, ליטוש שיש מעניק לכם אפשרות של חידוש של מראה השיש שלכם ללא שום צורך בהחלפתו, פעולה קטנה ויש לכם ריצוף וחיפוי שיש ממש כמו חדש. מאוד חשוב לבחור איש מקצועי בעל מומחיות שיעניק לכם את התוצאה האופטימלית ביותר.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצעת מחיר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם!​